Po stopách Karla IV.
Cílem byl Karlův most a Malostranské náměstí. Do Prahy se dopravili vlakem a pak už pokračovali pěšky Královskou cestou od Prašné brány až na Karlův most, cestou obdivovali pražské památky např. Malostranské náměstí, orloj, sochu Karla IV. a samotný Karlův most. Odtud byl nádherný výhled na Pražský hrad a řeku Vltavu. Dále pokračovali na Malostranské náměstí, prošli kolem Nosticova paláce. Ze zastávky Pod Petřínem se svezli tramvají do Vodičkovy ulice, tam se občerstvili zmrzlinou a odpočinuli si ve Františkánské zahradě. Domů opět cestovali vlakem. Byl to velmi vydařený výlet a studenti si jej moc užili. Více fotografií ve fotogalerii.

Načítám...